Solar-BB

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijająca się firmą, w dziedzinie fotowoltaiki. Bezpośrednie i otwarte podejście do wszystkich pozwala nam zaproponować nowe rozwiązania inwestycji. Rozwiązania, które pozwolą nam zmieniać świat, rozwiązania dzięki którym obniżymy rachunki za prąd oraz ograniczymy emisję CO2.

Każdy projekt jest inny i cechuję się indywidualnym podejściem , dlatego dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie zrealizować najróżniejsze projekty solarne od fazy projektowania do montażu, od instalacji domowych systemów aż do przekazania całych farm słonecznych pod klucz.

Podejmujemy każde wyzwanie i skutecznie sobie z nim radzimy.

Stosowane innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dlatego współpraca z nami to gwarancja: rzetelności, wiedzy, doświadczenia, wysokiej jakości produktów.

Dlatego b&b solar w swoich dążeniach do osiągnięcia jak najwyższej pozycji na rynku w sektorze fotowoltaiki stawia sobie za główny cel zagwarantowanie jak najlepszych produktów i usług dla swoich klientów oraz rozwijania ich w myśl postępu technicznego,
a w szczególności:

  • Nieustanne zwiększanie naszego doświadczenia
  • Terminowe wywiązywanie się z realizacji zamówień na produkty i usługi
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami
Zapraszamy do współpracy!